Для всіх, хто слухає наш улюблений рок - локація
Rock-club Paparocks.

НОВИЙ ПОЧАТОК З КВІТНЯ 2021
Вас чекатиме наша улюблена команда: нове меню, багато крафтового пива, коктейлів, вина та міцних напоїв. Ви знаєте, дорогі друзі, що в наших закладах алкогольні напої за ціною полиці виномаркету PAPAROCKS.
А ще з квітня 2021 року Paparocks оголошує початок Рок-Батл серед українських рок-гуртів. Подробиці ⤋⤋

МИ ОБИРАЄМО КОНЦЕПЦІЮ, ОРІЄНТОВАНУ НА ЯКІСТЬ ЗА ПРИЄМНОЮ ЦІНОЮ.
PAPAROCKS MUSIC TOURNAMENT 2021 - рок-батл нового рівня. Це крута нагода для авторських рок-колективів України гучно заявити про себе та поборотися за головний грошовий приз у розмірі 20000 грн!!!
І це ще не все - колектив, що найбільше вразив слухача та подолав усіх конкурентів у чесній музичній боротьбі, також отримає можливість провести свій сольний концерт у стінах нашого затишного закладу.
Що ж отримає глядач, окрім драйву та гарного настрою? Наш відвідувач точно не залишиться обділеним. Серед тих, хто відвідав максимальну кількість концертів та зробив замовлень на найбільшу суму за рік, буде розіграно подарунок у вигляді банкету на певну суму.

Умови участі для гуртів:

- надіслати коротку інформацію про себе на пошту kasianenkoillia94@gmail.com, додавши посилання на свої аудіо та відео роботи (записи з концертів, репетицій, кліпи, тощо);
- пройшовши попередній відбір, гурт потрапляє у півфінал турніру, де у чесній боротьбі позмагається на сцені Paparocks Club зі своїм суперником;
- кращий гурт на думку глядачів потрапить до інтернет-голосування на сайті клубу. Тож, чим більше прихильників гурту прийде його підтримати, тим більше шансів здобути перемогу;
- серед усіх переможців півфіналів, глядач своїми голосами на сайті клубу обере 5 колективів, що пройдуть у гранд-фінал турніру, що пройде 2021 року. Переможця оберуть відвідувачі та жюрі PAPAROCKS MUSIC TOURNAMENT.

Початок півфінальних концертів запланований на початок квітня. Голосування на сайті відбудеться в останній тиждень листопада. Гранд-фінал у грудні.

Не втрачай свого шансу! Стань зіркою PAPAROCKS MUSIC TOURNAMENT та виграй 20000 грн! Ми чекаємо твою заявку на пошту вже сьогодні. Не зволікай!
АФІША РОК-КЛУБУ
Лови кайф від життя з нами,
твій PAPAROCKS
Київ, пр. Соборності 2/1, поверх 4
Телефон резерву: +380986653839
E-mail: prsukr17@gmail.com
Made on
Tilda